Зворотній виклик

Інтернет магазин ЕКО засобів для боротьби зі шкідниками  "Muholovki".
с 9:00 по 18:00
пн-пт

Наші контакти

Про магазин "Muholovki.com.ua"

Ми заради вітати Вас в оптово-роздрібному магазині “Muholovki” еко-товарів для боротьби з комахами та гризунами. Наша компанія на ринку вже багато років, і ми продовжуємо успішно розвиватися. За 10 років роботи тисячі наших клієнтів переконалися в нас як у найнадійнішому постачальнику товарів від комах та гризунів, якому можна довіряти. Ми є оптовим постачальником для багатьох інтернет-магазинів в Україні, тому що на пряму працюємо з виробниками. Це дає можливість зробити найнижчі ціни на пропоновані нами товари в Україні.

На сайті представлені товари різних категорій та брендів: вуличні знищувачі комах, побутові пастки, промислові прилади для знищення комах, ультрафіолетові інсектицидні лампи, кротоловки, ультразвукові відлякувачі гризунів та птахів, засоби захисту від домашніх комах. Всі ці товари ми самостійно імпортуємо з Польщі, будучи офіційними представниками торгових марок Sanico, Maltec, Pomel, Noveen, Swissinno в Україні. Ми шукаємо надійних партнерів для реалізації нашої продукції. Знищувачі комах мають європейські сертифікати якості та гігієнічні висновки, що відповідають вимогам системи HACCP.


Наші переваги:

- найкращі та вигідні ціни на ринку

- можливість співпраці за системою дропшипінг

- велика наявність товарів на складі

- гарантійне та післягарантійне обслуговування наших товарів у власному сервісному центрі

- перевірка кожного товару перед відправкою

- весь асортимент товарів безпосередньо від виробника

- Швидка доставка по Україні.

Ми завжди надаємо повну та актуальну інформацію про товар, супроводжуємо замовлення від моменту оформлення до отримання товару покупцем, з надією про подальшу співпрацю. Якщо у Вас виникли проблеми при виборі товару або оформленні замовлення, наші менеджери завжди будуть раді допомогти. Ми цінуємо своїх покупців та створюємо всі умови, щоб Ви могли швидко купити та отримати товар, який Вас цікавить. Задоволений покупець-це наш успіх. Привітність, лояльність та компетентність – основні принципи роботи нашої команди. Приємних покупок.


Наші контакти

м. Луцьк, просп. Грушевського 30 офіс 402

Самовивіз за попередньою домовленістю.

Доставка по всій Україні.

 (068) 330-14-78

 (099) 139-05-51

office@muholovki.com.ua


Подзвонити