Зворотній виклик

Інтернет магазин ЕКО засобів для боротьби зі шкідниками  "Muholovki".
с 9:00 по 18:00
пн-пт

Гарантії/обмін/повернення

На які товари надається гарантія?

На більшість товарів у нашому магазині надається гарантія, що підтверджує зобов'язання щодо відсутності заводських шлюбів та дефектів. Термін гарантії зазначено в описі пристрою.

Гарантія дійсна терміном від 14 до 365 днів залежно від товару. Гарантійні зобов'язання підтверджуються гарантійним талоном (чеком). Гарантія дійсна з отримання товару покупцем. Переконайтеся, що при отриманні товару відсутні дефекти, а повна комплектація.


Чи можу я повернути/обмінювати товар, якщо він не підійшов?

Так, ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту отримання товару (Закон про захист прав споживачів). Товар не повинен мати ознак експлуатації та змін. Для обміну або повернення зв'яжіться з нами за телефонами в розділі "Контакти" або напишіть лист з темою "Повернення/обмін товару" з описом проблеми, ПІБ, номером замовлення.


Як бути, якщо із товаром проблеми?

Якщо гарантійний термін ще не пройшов, а з товаром виникли проблеми, зверніться до нас за контактними телефонами або напишіть листа. Ми також виконуємо післягарантійне обслуговування.

Зверніть увагу:

Транспортування товару повернення, обмін, відправка ремонт, повернення з ремонту здійснюється з допомогою покупця, якщо інші умови були обумовлені заздалегідь.


Гарантія не поширюється:

Пошкодження, спричинені внаслідок недбалого відношення або використання (вплив рідини, потрапляння сторонніх предметів, запиленість);

Ушкодження, спричинені внаслідок аварійного підвищення або зниження напруги в електромережі або неправильним підключенням до мережі;

Ушкодження, спричинені використанням товару не за призначенням;

на товари, у яких було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт чи змінено компоненти товару;

Природне зношування або вичерпання ресурсу товару або комплектуючих;

Подзвонити