Зворотній виклик

Інтернет магазин ЕКО засобів для боротьби зі шкідниками  "Muholovki".
с 9:00 по 18:00
пн-пт

Пастка для кротів і полівок «No-Pest»

Виробник:
Багаторазова пастка відомої польської фірми No-Pest - це ефективний і надійний засіб для боротьби з кротами, сліпаками, полівками та землерийками.Прос..
В наявності
Артикул: "No-Pest"
640 грн.До обраного
Порівняння
  • Переглядів:   417
  • Модель:   "No-Pest"

Багаторазова пастка відомої польської фірми No-Pest - це ефективний і надійний засіб для боротьби з кротами, сліпаками, полівками та землерийками.

Просте однокрокове встановлення протягом кількох секунд: відтягніть підпружинену рукоятку захватного механізму до межі і пастка кротів готова. Не потрібно докладати велику силу на відміну від інших пасток, в яких для розтягування пружин потрібно застосовувати фізичні зусилля. Вміщається в отвір діаметром близько 6 см. Коли пастка спрацювала, це чітко видно над поверхнею: рукоятка йде назад у пастку. Пастка спрацьовує незалежно від того, з якого боку гризуни потрапляють до неї.

Пастка виготовлена з високоякісного ABS-пластика без запаху. До дешевих китайських пасток кроти не наближаються, оскільки мають гострий нюх.

Увага! У зв'язку з високою чутливістю кротів до запахів, встановлювати пастку в рукавичках.

Можна встановити пастку за допомогою ножа або вузької садової лопатки.


Характеристики

Вид шкідника - Кроти, землерийки, сліпаки, полівки

Гарантія - 6 місяців

Комплектація - Пастка

Особливості - Екологічна, з простою установкою. Надійний і міцний швейцарський механізм спрацьовує при наближенні шкідників з будь-якого боку.

Виробник - No-Pest

Розмір - 18 cm x 6 cm x 6 cm

Країна виробник - Польща

Пастка для кротів і полівок «No-Pest»
Подзвонити