Зворотній виклик

Інтернет магазин ЕКО засобів для боротьби зі шкідниками "Muholovki".
с 9:00 по 18:00
пн-пт

Знищувач комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W

Літаючі комахи доставляють масу дискомфорту і можуть бути джерелами інфекцій. Особливо небезпечно їх наявність у виробничих приміщеннях підприємств ха..
 • Мощность:: 40 Вт
 • Эффективный радиус действия:: 150-180 кв.м
 • UV-A лампы:: 2x20 W
 • Напржение на сетке:: 3000 В
 • Материал:: ABS пластик, Нержавіюча сталь
 • Производитель:: Maltec (Польща)
 • Питание:: 220 V
Всі характеристики
В наявності
2 420 грн.До обраного
Порівняння
 • Переглядів:   1260
 • Модель:   Maltec EGO-02-40W

Літаючі комахи доставляють масу дискомфорту і можуть бути джерелами інфекцій. Особливо небезпечно їх наявність у виробничих приміщеннях підприємств харчової промисловості, закладах громадського харчування, торгових залах продуктових магазинів.

Електричний знищувач комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W - відмінний вибір для виробничих приміщень, магазинів, складів, тваринницьких ферм, захист від комах  для ділянок площею до 160 кв. м.

Знищувач мух і комарів Maltec MasterKiller EGO-01B-40W призначений для промислового використання. В якості приманки виступають дві потужні 20 w-УФ лампи, на світло яких летять комахи. Комарі, мухи, гедзі, оси гинуть, зіткнувшись з сіткою під напругою, і потрапляють в спеціальний лоток, який потрібно періодично очищати. Площа дії приладу складає 160 кв. м. Для кращого ефекту радимо розміщувати пастку на висоті близько 2-х метрів далеко від інших джерел світла.

Промисловий знищувач комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W працює від мережі 220-240 V, має низьке енергоспоживання. Дотримуйтеся правил експлуатації електроприладів, при заміні ламп, відключайте подачу електрики. Розташовуйте прилад подалі від джерел тепла і відкритого полум'я.

Maltec MasterKiller EGO-01B-40W простий у використанні. Його можна поставити на підвищенні (холодильник, шафа) або ж прикріпити ланцюжком до стелі. Просто підключіть його до електрики і натисніть кнопку запуску щоб прилад почав працювати.

Напруга на сітці досягає 2700В, і в свою чергу іонізує повітряний простір між електродами, внаслідок чого комаха яка наблизилась до решітки побивається розрядом навіть не торкаючись до самих електродів. Ця особливість того, Maltec MasterKiller EGO-01B-40W дозволяє боротися також із найменшими видами літаючих комах.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Зона дії - до 160 кв. м.
 • Виробник - Maltec, Польща
 • Кількість UV-A ламп (шт) - 2 x 20 Вт
 • Напруга на сітці - 2700В
 • Розміри - 10,7 x 31,2 x 66,8 см
 • Вага - 3,5 кг
 • Матеріал корпусу - алюміній та ABS пластик
 • Джерело живлення - 220 В
 • Споживана потужність - 45 Вт
 • Витратні матеріали - Ультрафіолетова лампа
 • Термін служби лампи - 5000 годин
 • призначений для використання в закритих приміщеннях, але можна використовувати на вулиці під навісом (альтанка, веранда)
 • лампа: УФ 20 вт, можна замінити, коли вийде з ладу
 • Гарантія - 12 місяців

Використання знищувача комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W в магазинах. Літаючі комахи в комерційному приміщенні знижують дохід. Кожен продавець, який усвідомлює цю проблему, піклується про естетичну експозицію товару, а також про безпеку і здоров'я покупців. Придбання інсектицидної лампи є одним із способів боротьби за більший дохід.

Використання пастки для комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W на кухні кафе і ресторанів. Мухи в пошуках їжі сидять на різних продуктах, що призводить до дуже легкої передачі шкідливих бактерій. Через обмежену можливість використання хімії на підприємствах громадського харчування доцільно поліпшити гігієнічні умови за допомогою інсектицидних ламп.

Використання знищувача комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W на фермах. Поширення комах, особливо на фермах, негативно впливають на фізичний і психологічний комфорт не тільки тварин, а й людей. Придбання інсектицидної лампи – це інвестиція яка окупається більш сприятливим мікрокліматом в приміщенні та більш спокійною поведінкою тварин.

Використання знищувача комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W на складах і промислових приміщеннях. Склади і підсобні приміщення є ідеальним місцем для розмноження всіляких комах. Великі простори з важкодоступними місцями - безпечне середовище проживання для мух, жуків і мошки. Одним з методів поліпшення гігієнічних умов на цих об'єктах є установка інсектицидної лампи.

Використання знищувача комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W на дачі, альтанці, будинку. Влітку спекотна пора. І хочеться проводити більше часу на вулиці. Тому більшість вечерь проходять в альтанці або на свіжому повітрі. Але ввечері приємному відпочинку можуть перешкодити комарі. Для спокійного і приємного відпочинку використовуйте знищувач комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W. З йогодопомогою ваш відпочинок стане більш спокійним і приємним. Прилад ефективно вбиває комарів і мух, в результаті чого ваші продукти будуть чистими і ви не будете думати про настирливих комах.

Використання знищувача комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W на терасі. Тераса прекрасне місце для відпочинку, де можна поснідати, попити кави або чаю, почитати книгу або новини. Але на відкритій місцевості приємному відпочинку можуть заважати комарі, мухи. Щоб шкідливі комахи вас не відволікали від приємного проведення часу потрібно розмістити знищувач комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W. Так як пастка приваблює комах, а не відлякує. Тому буде ефективно розмістити прилад в дальше  від місця відпочинку на 1,5-2 м і підвісити на висоті 1,5-2 м. Також рекомендуємо знищувач комах розміщувати в стороні від джерела світла.

Сфери застосування пастки від комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W 

Ферми, сільські господарства, теплиці, супермаркети і продуктові магазини, кухні, кафе, ресторани, складські та виробничі приміщення, альтанки і тераси.


Общие характеристики
Мощность:
40 Вт
Эффективный радиус действия:
150-180 кв.м
UV-A лампы:
2x20 W
Напржение на сетке:
3000 В
Материал:
ABS пластик, Нержавіюча сталь
Производитель:
Maltec (Польща)
Питание:
220 V
Знищувач комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W

Мітки: Знищувач комах Maltec MasterKiller EGO-01B-40W, Maltec MasterKiller EGO-01B-40W, Maltec, Знищувачі комах, Пастки для мух, Промислові електричні мухоловки

Рекомендовані товари

Подзвонити