Зворотній виклик

Інтернет магазин ЕКО засобів для боротьби зі шкідниками  "Muholovki".
с 9:00 по 18:00
пн-пт

Гранули для відлякування кротів KRETOBIT Rapax 100 г

Виробник:
Не вбиває, а лише відлякує кротів. Вироблено у Німеччині. Ефективність роботи доведена за умов України.Як діюча речовина використовується натуральна о..
  • Комплектация:: Упаковка - 1 шт. в ній 100 шт.
  • Производитель:: Німеччина Detia Degesch Gmbh
Всі характеристики
Нет в наличии
780 грн.До обраного
Порівняння
  • Переглядів:   422
  • Модель:   KRETOBIT Rapax

Не вбиває, а лише відлякує кротів. Вироблено у Німеччині. Ефективність роботи доведена за умов України.

Як діюча речовина використовується натуральна олія лаванди 10 г/кг, якою просочені кульки з целюлозної вати. Ватні кульки повільно виділяють аромат лаванди, а він є неприємним для кротів і відлякує їх природним шляхом.

Нешкідливий оскільки не містить хімії. Не впливає на дощових хробаків та інших мешканців саду. Речовина активна протягом сезону.

За допомогою даного обмежувального засобу можна позбутися кротів, створивши несприятливу для них обстановку, а також захиститися від міграції кротів. Вишикувавши кульки в ряд, можна створити бар'єр: захистити теплиці, квіткові грядки, газони. Кроти відчувають неприємний аромат, який відлякує їх та захищає від подальшої появи.

Як застосовувати?

Використовується 1 кулька на 1 кв. м. Кульки прикопати в землю на глибину близько 20 см з кроком 1 м. Починати із середини ділянки. Після того, як кроти покинуть територію, зробити охоронний ланцюжок із кульок з кроком 1 м по периметру ділянки. Не кидати кульки в кротовину, це дає ефекту, т.к. вони мають бути щільно прикопані.

Ефективність такого захисту від кротів не залежить від дощів та активний відлякувач кротів протягом одного сезону. Після використання банку із кульками щільно закрити.

Виробник німецька компанія Detia Degesch Gmbh, яка понад 170 років спеціалізується на розробці та виробництві засобів від шкідників. Використання біоцидів безпечне (Biozid Nr.N-21861).

Общие характеристики
Комплектация:
Упаковка - 1 шт. в ній 100 шт.
Производитель:
Німеччина Detia Degesch Gmbh
Гранули для відлякування кротів KRETOBIT Rapax 100 г

Мітки: Гранули для відлякування кротів KRETOBIT Rapax, 100 г, KRETOBIT Rapax, БІО засоби від кротів

Рекомендовані товари

Подзвонити