Зворотній виклик

Інтернет магазин ЕКО засобів для боротьби зі шкідниками  "Muholovki".
с 9:00 по 18:00
пн-пт

Професійна феромонна пастка молі Panko

Професійна феромонна пастка молі Panko призначена для вилову і контролю всіх видів молі на складах, в пекарнях, зернопереробних і харчових виробництва..
  • Зона действия:: 700 кв.м
  • Комплектация:: пастка - 1 шт., клейовий картридж з феромонами - 1 шт., підвіска - 1 шт., кріплення для додаткової ферамонної принади - 1 шт.
  • Место применения:: На складах, у пекарнях, зернопереробних та харчових виробництвах, друкарнях
  • Расходные материалы:: приманка
  • Размеры:: 125 х 125 х 190 мм
  • Производитель:: Panko (Польща)
Всі характеристики
В наявності
445 грн.До обраного
Порівняння
  • Переглядів:   657
  • Модель:   Panko 3

Професійна феромонна пастка молі Panko призначена для вилову і контролю всіх видів молі на складах, в пекарнях, зернопереробних і харчових виробництвах, друкарнях. Пастка молі містить феромон, який приваблює комах в пастку. Використання клейової поверхні всередині пастки гарантує найвищу ефективність вилову комах.

Пастка не має запаху і не містить шкідливих речовин. Феромони дозволені для широкого застосування, вони не забруднюють навколишнє середовище і безпечні для людей і тварин.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

Пастки розміщують на висоті 1 - 1,5 м над поверхнею в слабоосвітлених місцях складських і виробничих приміщень з відсутністю протягів, а також поблизу обладнання, в якому є застояний продукт. У неопалюваних складах з зернопродуктами пастки розміщують над продуктами поблизу стін, які найбільш прогріваються.

На першому етапі проведення дезінсекційних заходів рекомендується встановити феромонні пастки із розрахунку: одна пастка на 500 - 700 куб.м об'єму приміщення. Це необхідно для оцінки доцільності проведення дезінсекції приміщень та локалізації вогнищ поширення шкідника. Після розміщення пасток проводять щоденний огляд та облік виловлених комах.

Сильно запилений або покритий комахами та сміттям вклад слід замінити на новий.

Метод масового вилову шкідника феромонними пастками:

Як альтернативу проведення дезінсекції хімікатами (фумігації) можна застосовувати метод масового вилову особин вогнівки. Для масового вилову потрібна більша кількість пасток, яка визначається з розрахунку: одна феромонна пастка на 50 - 150 куб. м об'єму приміщення. Таку кількість пасток зберігають до скорочення чисельності шкідника на знезаражувальному об'єкті нижче порогового, тобто до моменту, коли кількість виловлених метеликів за добу складе не більше 2 особин на одну пастку. При досягненні цієї чисельності в приміщенні залишають пастки для сигналізації початку вильоту метеликів наступної генерації (одна пастка на 500 - 700 куб.м).

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Вид шкідника Всі види молі
Виробник Panko
ЕфективнІсть 36 місяців
Застосування На складах, в пекарнях, зернопереробних і харчових виробництвах, друкарнях
Комплектація Воронкоподібна пастка - 1 шт., клейовий картридж з феромонами - 1 шт., підвіска - 1 шт., кріплення для додаткової ферамонної принади - 1 шт.
Країна виробник Польща
Общие характеристики
Зона действия:
700 кв.м
Комплектация:
пастка - 1 шт., клейовий картридж з феромонами - 1 шт., підвіска - 1 шт., кріплення для додаткової ферамонної принади - 1 шт.
Место применения:
На складах, у пекарнях, зернопереробних та харчових виробництвах, друкарнях
Расходные материалы:
приманка
Размеры:
125 х 125 х 190 мм
Производитель:
Panko (Польща)
Професійна феромонна пастка молі Panko

Мітки: Професійна феромонна пастка молі Panko, Panko 3, Panko, Пастки для мух, Захист від мух

Рекомендовані товари

Подзвонити